Dobrze jest… być sobą. Spotkanie z Bovską

Jak żyć w zgodzie ze sobą i robić to, co się kocha? 21 listopada zapraszamy na Politechnikę Gdańską na spotkanie z Bovską – wokalistką, autorką albumów „Kaktus”, „Pysk” oraz „Kęsy”, nominowaną w 2016 r. do MTV Europe Music Award w kategorii Najlepszy polski wykonawca, a w 2017 r. do Fryderyków w kategorii Fonograficzny debiut roku.

 

Bovska określana jest jednym z najważniejszych debiutów muzycznych 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany dwa dni po premierze. Za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla „Kaktus” artystka otrzymała Złotą Płytę. Dotychczas utwory Bovskiej odtworzono w Internecie kilkadziesiąt milionów razy. Artystka ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju. 5 października 2018 wydała swój trzeci studyjny album „Kęsy”.  8 października br. ukazał się teledysk do najnowszego singla Bovskiej „Leżałam”.

Spotkanie z Bovską pt. „Dobrze jest… być sobą” odbędzie się w czwartek, 21 listopada, o godz. 18.00 na Politechnice Gdańskiej (Audytorium Novum – nr 17 na mapie kampusu). Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Rejestracja [tutaj]. Wydarzenie na Facebooku [tutaj].

Gośćmi spotkań z cyklu „Dobrze jest…” są znani artyści, dziennikarze, sportowcy – pasjonaci, którzy opowiadają o sobie, o swoich wyborach i sposobach na życie. Dotychczas wystąpili dziennikarz Jacek Tacik oraz himalaistka Kinga Baranowska

Organizatorzy:
Górka - Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie
Politechnika Otwarta

Patronat honorowy:
Dominikanie Gdańsk

Patronat medialny:
płyń Pod Prąd