Impact mobility rEVolution'18

Międzynarodowy kongres poświęcony wyzwaniom stojącym przed branżami motoryzacyjną i transportową w kontekście elektromobilności i technologii wodorowych oraz przyszłemu obliczu infrastruktury inteligentnych miast będzie mieć miejsce w dniach 12–13 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem rektora Politechniki Gdańskiej.

 

Impact mobility rEVolution'18 połączy formuły interaktywnej wystawy oraz konferencji, poruszając tematy takie jak pojazdy elektryczne z ogniwami paliwowymi czy mobilność w miastach. Treść kongresu została podzielona na siedem ścieżek tematycznych, a wystąpienia toczyć się będą równolegle na czterech oddzielnych scenach. Ich uzupełnieniem będzie szereg zaskakujących aktywności towarzyszących.

Podczas Impact mobility rEVolution'18 branże motoryzacyjna i transportowa połączą siły z firmami technologicznymi i telekomunikacyjnymi. W kongresie udział weźmie około 2000 uczestników z Polski i z zagranicy, w tym przedstawiciele biznesu, środowiska akademickiego, administracji publicznej i startupów.

Wydział Elektrotechniki i Automatyki PG został zakwalifikowany do strefy ekspozycyjnej konferencji Impact mobility rEVolution'18 o nazwie SciTech Poland. Tym samym WEiA znalazł się w doborowym gronie wystawców najlepszych krajowych rozwiązań technicznych z obszaru elektromobilności. Zgłoszenie wydziału dotyczyło silnika 5-ciofazowego jako innowacyjnego rozwiązania do napędu pojazdów elektrycznych, jak również opatentowanego automatycznego przełącznika uzwojeń generatora synchronicznego jako rozwiązania do siłowni wiatrowych.

Koordynatorem udziału Politechniki Gdańskiej w konferencji Impact mobility rEVolution'18 jest Centrum Transferu Wiedzy i Technologii. Prosimy o zgłaszanie się do CTWiT wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji, zarówno prezentacją własnych rozwiązań, jak i spotkaniami z przedstawicielami biznesu.

Udział naukowców, kół naukowych, brokerów technologii i startupów w wydarzeniu, jak również wszystkie działania dedykowane dla nauki są bezpłatne.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie impactcee.com/pl/start.