Jak zabić swój biznes, zanim go odpalisz? – bezpłatne webinarium dla studentów i doktorantów PG

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (AIP) we współpracy z Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG zapraszają na bezpłatne webinarium pt. „Jak zabić swój biznes zanim go odpalisz”. Webinarium odbędzie się w czwartek 14 maja, o godzinie 17:00.

Dariusz Żuk, założyciel i CEO AIP, porozmawia z Jarosławem Łojewskim, Prezesem Fundacji Dobra Porażka, na temat tego, jak generować pomysły biznesowe, weryfikować je bez ponoszenia wysokich kosztów oraz rozwijać swój biznes, ucząc się na własnych błędach.

Czego dowiesz się na webinarium:

1. Skąd brać pomysły na biznes i dlaczego nie tylko z własnej głowy (lub z głowy szwagra)?

2. Jak dowiedzieć się, czy mój pomysł na biznes ma sens, czy NAPRAWDĘ będą na niego klienci?

3. Zrób to nie sam. Czy Zosie-samosie mają więcej problemów?

4. Jak zbudować model biznesowy – Klient (Persona), Value Proposition Canvas, Business Model Canvas

5. Od pomysłu do MVP, czyli jak szybko sprawdzić swój pomysł – wprowadź produkt i go testuj (Fail Fast)

6. Jak się uczyć swojego biznesu – wykorzystaj swoje błędy i pomyłki, aby usprawniać jego działanie.

7. Jak skutecznie uczyć się na błędach?

Aby wziąć udział w webinarium należy zarejestrować się na stronie wydarzeniaBezpośrednio przed wydarzeniem osoby zarejestrowane dostaną link, aby do niego dołączyć. Webinarium skierowane jest głównie do studentów oraz doktorantów Politechniki Gdańskiej, jednak zapisać się na nie może każdy zainteresowany.