Jesteśmy w gronie najlepszych organizatorów MBA

Studia MBA prowadzone na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG uplasowały się w pierwszej dziesiątce studiów tego typu w kraju. Ranking najlepszych studiów MBA ogłosiła w połowie grudnia 2016 Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Wyniki badania (odbyło się po raz siódmy) mają być wskazówką dla wszystkich planujących rozpoczęcie tych prestiżowych studiów. Zestawienie można prześledzić na stronie organizatora rankingu.

W uroczystości wręczenia pamiątkowych dyplomów organizatorom najlepszych dziesięciu programów MBA w Polsce uczestniczyła dyrektor programu MBA na naszej uczelni, Barbara Geniusz-Stepnowska. Spotkanie odbyło się 14 grudnia w Warszawie.

Informacje na temat realizowanych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii studiów MBA można znaleźć pod adresem: zie.pg.edu.pl/mba.

Fot. Adam Zegiel, Pani Barbara Geniusz-Stepnowska stoi w pierwszym rzędzie, druga z prawej.