Komunikat dot. organizacji koncertu „Muzyka wody i ognia”

W związku z przygotowaniami i organizacją koncertu plenerowego „Muzyka wody i ognia”, uprzejmie informujemy o następujących zmianach:

1.   Gmach Główny

- od dnia 14.06.2018 r. od godz. 22.00 do dnia 17.06.2018 r. do godz. 12.00 będzie nieczynne wejście przez drzwi główne do Gmachu Głównego. Wejścia do budynku będą możliwe tylko drzwiami bocznymi.

-  w dniu koncertu, tj. 16.06.2018 r. od godz. 18.00 do godz. 24.00 będzie obowiązywał zakaz wejścia do Gmachu Głównego (zakaz nie będzie dotyczył osób posiadających identyfikatory i związanych z organizacją koncertu – wykonawcy, obsługa). Osoby przebywające w Gmachu Głównym, które znalazły się w nim przed godz. 18.00, będą mogły opuścić budynek wyjściem bocznym przy Audytorium Maximum.

2.   parking naziemny przy budynku Nanotechnologii A

W dniu koncertu, tj. 16.06.2018 r., ze względu na pokaz pirotechniczny zostanie zamknięty parking naziemny przy budynku Nanotechnologii A (budynek nr 4). Zapraszamy do korzystania z parkingów przy ulicy Fiszera, przy Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa oraz przy Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

3.     parking podziemny przy budynku Nanotechnologii A

W dniu koncertu, tj. 16.06.2018 r., nie będzie obowiązywał przydział miejsc parkingowych na parkingu podziemnym przy budynku Nanotechnologii A (budynek nr 4).
Do korzystania z parkingu oprócz jego użytkowników uprawnieni będą organizatorzy koncertu, wykonawcy oraz obsługa koncertu.
Wyjazd z parkingu będzie możliwy 30 min. po zakończeniu pokazu pirotechnicznego.

Przepraszamy za utrudnienia.

Załączone pliki