Koncert Walentynkowy w Kwadratowej

14 lutego w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa” będzie można wysłuchać niezwykłego koncertu zespołu Golden Gate String Quartet w towarzystwie wokalistki Izabeli Krasuckiej. Artystki stworzą niezapomniany klimat, który urozmaici ten wyjątkowy wieczór każdemu, nie tylko zakochanym parom.

Tematem przewodnim walentynkowego koncertu będzie oczywiście miłość, a w repertuarze znajdą się światowe hity muzyki rozrywkowej, filmowej i musicalowej w klasycznych aranżacjach. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z Politechniką Otwartą.

Golden Gate String Quartet powstał w czerwcu 2015 roku w Gdańsku i składa się z absolwentek Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki. W skład kwartetu wchodzą Gabriela Żmigrodzka (I skrzypce), Sabrina Stachel (II skrzypce),  Anna Paluch (altówka) i Katarzyna Gaszczyk (wiolonczela). Zespół wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej i rozrywkowej oraz covery największych przebojów ostatnich lat. Dodatkowo Golden Gate String Quartet współpracuje z wokalistką Izabelą Krasucką, również absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, członkiem zespołu 12 kamieni oraz Soul Mate.

Termin: 14.02.2018 r. (środa), godz. 19.00 (otwarcie klubu: 18.00)

Miejsce: AK PG Kwadratowa

Adres: Siedlicka 4, Gdańsk

Bilety w cenach:

–15 zł studenckie / 20 zł normalne (przedsprzedaż)

–25 zł studenckie / 30 zł normalne (w dniu koncertu)

do nabycia:

– w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10.00–15.00

– on-line (interticket.pl)

*cena biletów sprzedawanych on-line i w zewnętrznych punktach sprzedaży jest powiększona o prowizję partnera

Organizatorzy: Politechnika Gdańska, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej

Patroni Medialni: Trojmiasto.pl, Radio ESKA