Międzynarodowa szkoła letnia na WETI

• Katedra Algorytmów i Modelowania Systemów na Wydziale Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki organizuje szkołę letnią na temat algorytmów i struktur danych dla problemów optymalizacji dyskretnej.

Spotkania, które odbędą się w dniach 5–12 września 2017 organizowane są głównie z myślą o studentach i doktorantach zainteresowanych algorytmiką i teorią grafów. Jednak organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich zainteresowanych.

Program szkoły składa się z pięciu sześciogodzinnych kursów poświęconych aktualnym zagadnieniom algorytmicznym. Zajęcia będą prowadzić uznani w tej dziedzinie specjaliści. Co ciekawe ostatni dzień szkoły będzie poświęcony przeglądowi wybranych zagadnień optymalizacji dyskretnej, w ramach którego uczestnicy zajęć będą mogli wysłuchać sześciu wykładów na temat aktualnych problemów teorii algorytmów i teorii grafów.

Aby wziąć udział w zajęciach wymagana jest rejestracja. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: eti.pg.edu.pl/katedra-algorytmow-i-modelowania-systemow/summer-school-2017.