Minister Piotr Naimski gościem forum energetycznego na Politechnice Gdańskiej

Sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Pełnomocnik Rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, minister Piotr Naimski bierze udział w forum „Polityka Energetyczna Polski” odbywającym się na Politechnice Gdańskiej. Uczestniczą w nim również przedstawiciele kluczowych pomorskich przedsiębiorstw związanych z sektorem energetycznym: Grupy LOTOS S.A, PERN S.A. i NAFTOPORT Sp. z o.o.

 

Forum poświęcone bezpieczeństwu energetycznemu kraju jako jednemu z podstawowych warunków stabilnego rozwoju gospodarki trwa w Auli w Gmachu Głównym PG. Wykład wprowadzający wygłosi minister Piotr Naimski, przedstawiając założenia dla polityki energetycznej Polski. Następnie głos zabiorą przedstawiciele firm z branży energetycznej: Grupy LOTOS S.A, PERN S.A. i NAFTOPORT Sp. z o.o. Po ich wystąpieniach nadejdzie czas na dyskusję z możliwością zadawania pytań z sali.

Na forum „Polityka Energetyczna Polski” organizowane w ramach Politechniki Otwartej zapraszają Rektor i Senat Politechniki Gdańskiej. Sponsorem wydarzenia jest Polska Grupa Energetyczna. Wydarzenie ma charakter otwarty. Wstęp wolny.

Forum transmitowane jest na uczelnianym kanale na Youtube.