Nabór na studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG

W ofercie edukacyjnej WZiE Politechniki Gdańskiej znajduje się ponad 30 rodzajów studiów podyplomowych z zakresu biznesu i administracji. W tym roku uruchomione zostaną nowe kierunki, takie jak Menedżer HR, Menedżer IT, Pedagogika oraz Zarządzanie przedsiębiorstwem z wykorzystaniem zintegrowanego systemu informatycznego SAP.

 

Flagowymi kierunkami studiów, które od lat cieszą się największą popularnością, są Bezpieczeństwo i higiena pracy, Kadry i płace, Rachunkowość i finanse, Zarządzanie projektami oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi. Na tych kierunkach w ciągu jednego roku akademickiego odbywa się równolegle kilka edycji. Na najbardziej uczęszczanych przeprowadzono ich już ponad 60.

Zajęcia na większości kierunków rozpoczynają się w październiku. Na niektórych zostały ostatnie wolne miejsca, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Na początku stycznia 2019 roku rozpoczną się drugie edycje popularnych studiów podyplomowych uruchomionych w zeszłym roku: Analizy procesów biznesowych w projektach IT oraz Zarządzania w kulturze.

Dodatkowe informacje i zapisy dostępne są tutaj.