NAKRĘĆ SIĘ NA LIPDUB’A PG

Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej zamierza nagrać uczelniany lipdub. Przygotowania ruszą w marcu. Zainteresowanych udziałem w tym przedsięwzięciu prosimy o zgłoszenia mailowe: lipdub@sspg.pl. Na ten sam adres można przysyłać pomysły na realizację wideoklipu.  

Pomysłodawcy przekonują, że tworzenie lipduba to przede wszystkim świetna zabawa, a formalnie jest to rodzaj wideoklipu, w którym uczestnicy poruszają ustami w rytmie odtwarzanej z playbacku piosenki. Dobry lipdub charakteryzuje się spontanicznością, autentycznością i  oryginalnością. Bardzo cenna jest charyzma osób biorących w nim udział. 

– Pomysł narodził się w ramach corocznego święta studentów obchodzonego na Politechnice Gdańskiej. Odbywające się w maju Technikalia przyciągają tłumy studentów. My natomiast mamy nadzieję, że studenci równie chętnie zaangażują się w tworzenie filmiku promującego uczelnię – mówi  Agnieszka Sela z Samorządu Studentów PG.

– Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich, którzy dysponują choć odrobiną wolnego czasu – dodaje.

Film będzie kręcony w marcu, premiera planowana jest na kwiecień.

Więcej informacji na facebooku: http://www.facebook.com/events/489479154420674/492279114140678/?notif_t=plan_mall_activity

2013-02-20 14:03:57