No i Fajnie w Kwadratowej

Pierwszy raz po długiej przerwie w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „Kwadratowa” odbędzie się Teatr Improwizacji. Na scenie wystąpi grupa No i Fajnie, czyli pięć całkowicie różnych osobowości, które połączyła pasja do improwizowania scenicznego. Ich występy to intensywna dawka humoru podana w postaci impro pigułki, czyli krótkich form (gier) improwizowanych. Nie ma dwóch takich samych występów impro, jednak wszystkie łączy jedna cecha – bawiąca się publiczność ma wpływ na przebieg zdarzeń na scenie.

Członkowie No i Fajnie mogą pochwalić się zapleczem aktorskim oraz improwizatorskim, ale nie brakuje im talentów także w innych dziedzinach. Należą do nich muzyka i wokal, wykorzystywane w grach śpiewanych. Ponadto należy wspomnieć o zdolnościach dziennikarskich, tanecznych czy sportowych. Dwóch członków grupy to zwycięzcy konkursu Odyseja Umysłu, którzy wygrali go wystawiając spektakl na Uniwersytecie Michigan w USA. O kreatywność na scenie i poza nią nie trzeba się więc martwić. No i Fajnie występuje głównie w repertuarze krótkich gier improwizowanych, będących dynamiczną i pełną emocji formą spektaklu.

Termin: 14.04.2018 r., godz. 19.00 (sobota), otwarcie klubu: 18.00

Miejsce: AK PG Kwadratowa

Adres: ul. Siedlicka 4, Gdańsk

Bilety w cenach:

10 zł studenckie / 15 zł normalne (przedsprzedaż)

15 zł studenckie / 20 zł normalne (w dniu koncertu)

do nabycia:

- w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10.00–15.00

-*on-line: interticket.pl

*cena biletów sprzedawanych on-line i w zewnętrznych punktach sprzedaży jest powiększona o prowizję partnera.

Organizatorzy: Politechnika Gdańska, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej

Patroni medialni: trojmiasto.pl, Radio ESKA