Obóz adaptacyjny Adapciak 2017

• Adapciak to dla nowych studentów PG najlepsza okazja do poznania ludzi, którzy również zaczynają swoją przygodę na studiach. Organizatorzy zapewnią prawdziwie studencką atmosferę, masę śmiechu i trochę ruchu, a także przekażą niezbędną wiedzę z zakresu praw i obowiązków studenta.

W tym roku obóz odbędzie się w ośrodku wczasowo-kolonijnym „Janina” w Łebie i potrwa od 30.08 do 3.09, a jego cena to 439 zł. Lista atrakcji jest w dalszym ciągu przygotowywana, ale można się wśród nich spodziewać codziennych imprez tematycznych, turniejów sportowych, warsztatów zumby i speed datingu. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej adapciak.sspg.pl. Tam też można zapisać się na wyjazd.

Pięćdziesięciu najszybszych chętnych może także wziąć udział w dodatkowym dniu adaptacyjnym na Politechnice Gdańskiej. W programie spotkanie z władzami uczelni, gra terenowa na terenie kampusu i wieczorna integracja. Uczestnikom zapewniony zostanie nocleg w akademikach PG, po którym dołączą do reszty zapisanych osób i zostaną wspólnie przewiezieni do Łeby. Koszt dodatkowego dnia to 60 zł.