Pracownicy PG ze srebrnymi medalami na VI Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych

Drużyna Politechniki Gdańskiej startująca w VI Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej w Poznaniu w kategorii +50 zdobyła srebrne medale, minimalnie ustępując Politechnice Łódzkiej 1:2 (w tie-breku 14:16).

W pozostałych meczach siatkarze PG pokonali po 2:0 kolegów z Akademii Sztuki Wojennej i zespołu gospodarzy – Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prof. Michał Wasilczuk został wyróżniony tytułem najlepiej przyjmującego zawodnika mistrzostw. W kategorii open reprezentacja PG zajęła 10. miejsce na 15 startujących zespołów.

Politechnikę Gdańską w kategorii +50 reprezentowali prof. Zdzisław Kowalczuk, prof. Michał Wasilczuk, prof. Bogusław Kusz, prof. Jacek Kropiwnicki, prof. Robert Jankowski, dr Tadeusz Piątkowski, mgr Zbigniew Gadomski oraz trener dr Ryszard Mikołajewski.