Rabat na publikacje PWN z okazji Światowego Dnia Książki

Z okazji Światowego Dnia Książki księgarnia PWN mieszcząca się na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa (I piętro) Politechniki Gdańskiej oferuje 25 proc. rabat na wszystkie publikacje PWN.

Z promocji mogą skorzystać studenci i pracownicy Politechniki Gdańskiej. Oferta obowiązuje do 23 kwietnia.

Księgarnia PWN działa w Politechnice Gdańskiej od roku 2010. Od roku 2016 mieści się na I piętrze Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa. W swojej ofercie posiada pełny wybór publikacji Wydawnictwa Politechniki Gdańskiej oraz książki wydawane przez inne uczelnie techniczne w Polsce. Prezentuje ofertę Wydawnictwa Naukowego PWN oraz wszystkich polskich oficyn wydawniczych zajmujących się książką naukową i techniczną. Ponadto proponuje literaturę piękną, popularnonaukową i książki dla dzieci. Na życzenie klienta publikacje są sprowadzane z Polski i zagranicy. Zamówienia książek dostępnych w magazynie ogólnopolskim PWN realizowane są w ciągu 24 godzin. Księgarnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, a w soboty w godz. 10-14.