Rekrutacja na studia II stopnia do 11 lutego

Zainteresowani studiami II stopnia na Politechnice Gdańskiej w semestrze letnim 2018/2019 mogą rejestrować się jeszcze tylko do 11 lutego (do godz. 12:00). Rejestracja na kierunek architektura została już zakończona.

Politechnika Gdańska przygotowała 3 060 miejsc na studiach II stopnia w trybie stacjonarnym i 120 miejsc w trybie niestacjonarnym. W ofercie jest 37 kierunków studiów w trybie stacjonarnym (w tym 12 kierunków lub specjalności w języku angielskim) i 3 w trybie niestacjonarnym. Pojawił się też nowy kierunek inżynieria morska i brzegowa prowadzony przez Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa. Z ofertą studiów można zapoznać się [tutaj].

Rejestracja odbywa się poprzez system eRekrutacja.

Uwaga! Aby pomyślnie przejść proces rejestracji, kandydat musi dopełnić formalności rekrutacji elektronicznej i złożyć komplet dokumentów.

Wyniki postępowania rekrutacyjnego zostaną opublikowane na kontach rekrutacyjnych kandydatów 18 lutego do godz. 12.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji dostępny jest [tutaj].

Z zasadami rekrutacji można zapoznać się [tutaj]

Informacje o dyżurach komisji rekrutacyjnej można znaleźć [tutaj].