RUSZYŁA REJESTRACJA NA KOLEJNĄ EDYCJĘ EKONOMICZNEGO UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej zaprasza uczniów klas 5-6 szkoły podstawowej na zajęcia szóstej edycji Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD). Zapisy trwają do 2 marca, a pierwsze zajęcia rozpoczną się już 5 marca.

EUD ma na celu popularyzację wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród dzieci już od najmłodszych lat. Oferta edukacyjna Uniwersytetu skierowana jest do uczniów w wieku 10-13 lat, uczęszczających do piątych i szóstych klas szkół podstawowych.

W bieżącej edycji młodzi studenci dowiedzą się o  podstawowych produktach bankowych, marketingu internetowym, roli państwa w gospodarce, czym jest czas wolny, o człowieku w firmie, czy też o źródłach sukcesu w dzisiejszych czasach. Oprócz wykładów teoretycznych,  punktem zajęć na EUD są quizy, turnieje, symulacje, prace plastyczne. Podczas warsztatów mali studenci wcielają sięw rozmaite role: kierowników zespołów, bankowców, inwestorów giełdowych czy specjalistów ds. marketingu, ucząc się przy tym pracy w grupie, samodzielnego myślenia i planowania.

Program obejmuje również serię spotkań dla rodziców z zakresu wychowania i kształtowania postaw u najmłodszych.

Zapisy prowadzone są pod tym adresem.

Kontakt: Edyta.Drajska@zie.pg.gda.pl