Spotkanie politechnicznego klubu sztucznej inteligencji

Pierwsze w tym roku akademickim spotkanie klubu AI Bay – Zatoka Sztucznej Inteligencji, który działa na Politechnice Gdańskiej, odbędzie się 24 października o godz. 17.30 w Gmachu B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (Audytorium 1P). Spotkanie będzie połączone z wykładem.

Agenda spotkania:

● godz. 17.30-18.15 – prof. dr hab. inż. Andrzej Czyżewski, kierownik Katedry Systemów Multimedialnych, WETI PG:  „Nowe zastosowania uczenia maszynowego w technologiach multimedialnych”

● godz. 18.15-19.00 –  Jacek Kawalec, wiceprezes VoiceLab.AI:  „Rozwiązania ASR i NLP w praktyce”

● godz. 19.00-19.15 – dr hab. inż. Jacek Rumiński, prof. uczelni, prezes AI Bay, kierownik Katedry Inżynierii Biomedycznej, WETI PG: „Nowe inicjatywy Digital Innovation Hubu” oraz plany klubu na rok akademicki 2019/2020

Rejestrować się do udziału w spotkaniu można [tutaj].

Celem klubu AI Bay jest szeroko pojęta współpraca na płaszczyźnie naukowo-badawczo-przemysłowej m.in. w dziedzinach: Machine Learning, Artificial Intelligence, Data Science, Interent of Things, Robotics, Big Data, Smart City.