Stypendium Santander IE-Digital DNA

Santander Universidades zaprasza do aplikowania do projektu stypendialnego Santander IE-Digital DNA. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30 września 2019 r.

W ramach programu Digital Skills stypendium otrzyma 100 osób z Argentyny, Brazylii, Chile, Chin, Hiszpanii, Kolumbii, Meksyku, Niemiec, Peru, Polski, Portugalii, Puerto Rico, Stanów Zjednoczonych, Urugwaju oraz Wielkiej Brytanii.

Szkolenia prowadzone będą on-line w języku angielskim i hiszpańskim przez profesorów IE School of Human Sciences and Technology, jednej ze szkół hiszpańskiego IE University. Program jest przeznaczony dla studentów ostatnich dwóch lat studiów licencjackich i magisterskich oraz absolwentów, którzy otrzymali dyplom nie wcześniej niż w 2014 roku.

Stypendyści wezmą udział w dwóch pięciotygodniowych kursach Hiops (High Impact Online Programs). Pierwszy z nich, Nowe Technologie w Innowacji, ma na celu wskazanie ścieżki rozwoju technologicznego z punktu widzenia firm oraz tego, jak firmy wykorzystują technologie do tworzenia przewagi konkurencyjnej. Drugi kurs, Data Science i Wizualizacja w Biznesie, to przede wszystkim zajęcia praktyczne w ramach rozwoju kompetencji pracy z danymi i ich wizualizacji oraz wykorzystania data science w rozwoju przedsiębiorstwa.

Ponadto 30 stypendystów weźmie udział w procesie rekrutacji na praktyki zawodowe w międzynarodowej siedzibie banku Santander w Hiszpanii.

Tysiąc finalistów programu Santander IE-Digital DNA, którzy ostatecznie się do niego nie zakwalifikują, ale chcieliby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w przyszłości, będzie mogło wziąć udział w programie szkoleniowym MOOC „Intelligence Tools for Digital Age”, prowadzonym przez IE University. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat, który będzie dodatkowym atutem podczas ubiegania się o pracę.

Aplikować można na stronie internetowej programu. Dodatkowe pytania można kierować na adres santanderuniversidades@santander.pl.