Sylwestrowa prywatka w Kwadratowej

Przywitaj nowy rok w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej! Jedna z najbardziej tanecznych imprez czeka Cię właśnie tutaj.

 

Motywem przewodnim zabawy będą domówki z lat 70., 80. i 90. Do dyspozycji gości oddane zostaną cztery sale klubu (dwie taneczne, palarnia i restauracja), dwóch djów, którzy rozkręcą imprezę na dwóch parkietach, możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanego menu na sali restauracyjnej oraz fotobudka, dzięki której każdy będzie miał szansę otrzymać zdjęcie z imprezy. Początek o godzinie 21.00.

Bilety w cenach 40 zł (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej), 50 zł (normalne) i 30 zł (wstęp po północy) do nabycia w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10.00–15.00 oraz w zewnętrznych punktach sprzedaży (Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert) i online (Eventim.pl, Interticket.pl). Cena biletów sprzedawanych on-line i w zewnętrznych punktach sprzedaży jest powiększona o prowizję partnera. Sprzedaż rusza 28 listopada. Wstęp na imprezę mają wyłącznie osoby pełnoletnie po okazaniu legitymacji studenckiej lub dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Szczegółowe informacje odnośnie muzyki, cateringu i rezerwacji można będzie znaleźć w treści wydarzenia na Facebooku oraz na stronie internetowej klubu „Kwadratowa”.