Sztuczna inteligencja i wiele innych. Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na WZiE PG

Czternaście kierunków, w tym zupełną nowość – Sztuczną inteligencję i automatyzację procesów biznesowych w ujęciu praktycznym – mają do wyboru kandydaci na studia podyplomowe organizowane przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Na niektórych z nich zostały ostatnie miejsca, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Sztuczna inteligencja i automatyzacja procesów biznesowych w ujęciu praktycznym to kierunek przeznaczony dla inżynierów, analityków biznesowych w dużych firmach, matematyków, statystyków, ekonomistów oraz właścicieli małych firm i start-up'ów, którzy dla osiągnięcia przewagi konkurencyjnej potrzebują coraz wydajniejszego zaplecza technologicznego. Studia te integrują sferę technologiczną i biznesową, oferują świeże spojrzenie na zmieniający się rynek pracy, a także dostarczają konkretnej wiedzy i uczą obsługi narzędzi stosowanych przez firmy w praktyce.

Na kierunku realizowanych będzie dwanaście przedmiotów w łącznym wymiarze 186 godzin. Zajęcia organizowane będą średnio co dwa tygodnie przez dwa semestry akademickie. Ich rozpoczęcie planowane jest na marzec, ale w przypadku wcześniejszego skompletowania grupy studentów możliwe będzie uruchomienie studiów już w lutym.

W ofercie edukacyjnej Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG jest ponad trzydzieści kierunków kształcących w zakresie biznesu, administracji oraz pedagogiki. Nowe edycje niemal połowy z nich rozpoczną się już w styczniu, lutym i marcu tego roku. Harmonogramy zajęć oraz wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące rekrutacji można znaleźć tutaj.