Treningi koszykówki dla dzieci w CSA

Kadra trenerska Sportowej Politechniki oraz wielokrotna reprezentantka Polski, znakomita koszykarka i trenerka Małgorzata Czerlonko poprowadzą organizowane w Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej treningi koszykówki dla najmłodszych. Będą się one odbywać co sobotę w hali przy al. Zwycięstwa 12.

Treningi koszykówki przeznaczone będą dla uczniów klas 1–3 szkoły podstawowej. Równolegle na drugim boisku prowadzone będą zajęcia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki dla dzieci w wieku 2,5–5 lat. Rodzice, którzy przyprowadzą swoje pociechy będą mogli w tym czasie wziąć udział w zajęciach aerobiku oraz skorzystać z sauny.

Dla pracowników Politechniki Gdańskiej Centrum Sportu Akademickiego przygotowało specjalną ofertę cenową:

Pierwsze zajęcia – bezpłatne
zajęcia z koszykówki dla dzieci – karnet miesięczny (4 wejścia) – 50 zł*
zajęcia z koszykówki dla dzieci + aerobik dla rodzica – karnet miesięczny (4 wejścia) – 75 zł*
zajęcia z koszykówki dla dzieci + sauna dla rodzica – karnet miesięczny (4 wejścia) – 75 zł*
zajęcia z koszykówki dla dzieci + aerobik dla rodzica + sauna dla rodzica – karnet miesięczny (4 wejścia) – 90 zł*
*koszulka dla dziecka i bidon w prezencie

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres agnieszka.glowacka@pg.edu.pl.

Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 883 261 313 lub 601 67 97 95 od poniedziałku do piątku w godz. 8.30–16.30.