Trofeum dla Lwów Politechniki Gdańskiej

Na ręce prof. Marka Dzidy, prorektora ds. kształcenia i dydaktyki oraz w obecności Krzysztofa Kaszuby, dyrektora Centrum Sportu Akademickiego, Maricn Rausch, przedstawiciel T-Mobile Ligi Akademickiej przekazał trofeum mistrzów Polski, jakie nasi studenci wywalczyli w e-sportowej konkurencji.

Zespół Lwy z Politechniki Gdańskiej zdobył tytuł mistrza Polski w T-Mobile Lidze Akademickiej League of Legends w sezonie drugim. Jest to konkurencja e-sportowa (gra komputerowa), w której brało udział 16 zespołów z całej Polski. Ekipa Lwów odbiła tytuł mistrzowski Inżynierom z Politechniki Wrocławskiej, gdzie rozegrano finały.

Zwycięstwo dla Politechniki Gdańskiej wywalczyli studenci z Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki: Adrian Jagielski (telekomunikacja), Karol Wojciechowski, Karol Fidurski i Łukasz Dębski (informatyka), a także student Wydziału Zarządzania i Ekonomii Mateusz Ładny (analityka gospodarcza) oraz student Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Karol Uzarek (automatyka i robotyka).