Trójmiejskie Targi Pracy na WETI

• Trójmiejskie Targi Pracy są wielkim spotkaniem osób planujących karierę zawodową z firmami i instytucjami, które poszukują pracowników, stażystów i praktykantów. Tegoroczna, już XX edycja, odbywa się na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej w dniach 8–9 maja (poniedziałek i wtorek) w godzinach 9.00–16.00.

W tym roku na targach zaprezentuje się 80 wystawców, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Przewidywana przez organizatorów liczba odwiedzających powinna przekroczyć 5 tysięcy. Wstęp jak co roku jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Firmy biorące udział w Trójmiejskich Targach Pracy to zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa, które działają m.in. w branży IT, automatyce, energetyce, finansach, mediach, przemyśle drzewnym i handlu. Do uczestników należą także agencje zatrudnienia i head-hunterzy. Warto zauważyć obecność instytucji publicznych – Miasta Gdańsk oraz Gdańskiego Urzędu Pracy.

Oferty, z którymi można zapoznać się podczas targów dotyczą przede wszystkim stanowisk specjalistycznych i inżynierskich, ale pracodawcy poszukują także sprzedawców, handlowców, tłumaczy, księgowych, testerów aplikacji internetowych i gier komputerowych. Dla osób rozpoczynających karierę przygotowano liczne propozycje praktyk i stażów.

Lista wystawców, mapa stoisk, informatory targowe oraz harmonogram seminarium i inne szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Trójmiejskich Targów Pracy. Aktualności są także publikowane na Facebooku.

W tych samych dniach co Trójmiejskie Targi Pracy, na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki odbywają się również Dni Elektroniki Morskiej MARELDAYS. Więcej na ich temat można przeczytać tutaj.

Sponsorem Głównym XX edycji Trójmiejskich Targów Pracy jest Intel Technology Poland. Sponsorami Branżowymi są firmy Jabil, Amazon Development Center Poland oraz Nordea Bank, Pion IT. Patronem Strategicznym wydarzenia jest Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Patroni medialni:  RMF MAXXX Trójmiasto, Grupa Wirtualna Polska, Gratka.pl, Trójmiasto.pl, Praca.pl, Monster Polska, Pomorski Klub Biznesu, PracaZaGranica.pro.