Trwa IV edycja konkursu OiO4um

Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej zaprasza absolwentów i studentów ostatniego semestru studiów I stopnia do udziału konkursie OiO4um. Termin zgłoszenia prac mija 1 marca 2018 roku.

Konkurs OiO4um promuje innowacyjne rozwiązania inżynierskie opracowane przez studentów WOiO PG, które mogłyby znaleźć zastosowane w przemyśle oraz stwarza podstawy do racjonalnej, naukowej rywalizacji wśród studentów, co sprzyja podwyższeniu jakości kształcenia. Laureaci otrzymają możliwość podjęcia płatnego stażu w przemyśle, opublikowania i promowania swojej pracy, a także nagrody pieniężne. Konkurs jest organizowany wspólnie przez Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Związek Pracodawców Forum Okrętowe.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.