Trwają Technikalia 2019!

Tegoroczne Technikalia, czyli festiwal studentów Politechniki Gdańskiej, już się rozpoczęły! W dniach 8–11 maja na studentów naszej uczelni czekają ciekawe wydarzenia, konkursy, koncerty i turnieje. Wszystkie z nich, poza wydziałowymi wydarzeniami wyjazdowymi, są bezpłatne.

W związku z organizacją Technikaliów 10 maja ustanowiony został dniem rektorskim.

W piątek, 10 maja o 16:00 w kamper parku ruszy Politechniczna Integracja Wydziałów i Organizacji, a po niej, o 22:00 w „Kwadratowej” odbędzie się koncert After Technikalia'19.

Tydzień technikaliowy zakończy impreza festiwalowa w sobotę, 11 maja o 22:00, również w „Kwadratowej”.

Technikalia 2019, odbywające się w ramach Juwenaliów Gdańskich, organizuje Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej we współpracy z Wydziałowymi Radami Studentów.

Szczegóły dotyczące wszystkich wydarzeń znaleźć można na Facebooku.