Tylko dla pierwszaków

Adapciak 2015, czyli obóz adaptacyjny dla studentów pierwszego roku, odbędzie się w dniach 26-30 sierpnia w Wielu-Rogalewie. Zaprasza organizator – Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej.

Dostałeś się na studia? Serdeczne gratulacje! Czas rozpocząć nowy etap w życiu mocnym akcentem.
Zapraszamy Cię na wyjazd integracyjny „Adapciak” przygotowany z myślą o studentach pierwszego roku.

Przez czas pobytu zapewnimy Ci prawdziwie studencką atmosferę, masę śmiechu, trochę ruchu i pierwszą “sesję”. Jednocześnie dowiesz się wszystkiego co niezbędne z zakresu praw i obowiązków studenta.

Zapraszamy! Obóz przeznaczony jest dla studentów przyjętych na I rok studiów I stopnia na Politechnice Gdańskiej na rok akademicki 2015/2016.

Nie masz z kim jechać? To nic! Na Adapciaku poznasz masę nowych znajomych, z którymi utrzymasz kontakt przez całe studia! Nasz obóz jest właśnie po to, żebyśmy się zintegrowali, tworząc społeczność, która będzie się wzajemnie wspierała przez całe studia i jeszcze długo po nich!

Jak było w zeszłych latach? Jeden obraz mówi więcej, niż tysiąc słów. Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć z zeszłych lat.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie SSPG.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Ze studenckim pozdrowieniem

Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej​