Weź udział w ASEAN Youth Sustainable Camp

Do 13 lipca można wysyłać zgłoszenia na ASEAN-EU Youth Camp for Sustainable Development, międzynarodowy obóz szkoleniowy poświęcony polityce zrównoważonego rozwoju odbywający się w sierpniu w Tajlandii. Weźmie w nim udział tylko jeden reprezentant z Polski, który zostanie wyłoniony przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Obóz przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju, w przedziale wiekowym 18–25 lat, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. W programie znajduje się szereg szkoleń i warsztatów, a także wizyty studyjne w Bangkoku i okolicach. Organizator gwarantuje zakwaterowanie, transport i wyżywienie uczestników na miejscu, natomiast koszty biletu lotniczego i ubezpieczenia na czas pobytu w Tajlandii ponosi sam uczestnik. Youth Camp for Sustainable Development odbędzie się w dniach 17–23 sierpnia 2017 r.

CV oraz list w języku angielskim przedstawiający kandydata i uzasadnienie jego zainteresowania obozem należy kierować na adres mailowy krzysztof.zielinski2@msz.gov.pl.  Na podstawie analizy zgłoszeń zostanie wyłoniony jeden uczestnik, od którego ministerstwo oczekiwać będzie sprawozdania z wyjazdu. Więcej informacji można znaleźć tutaj.