Weź udział w projekcie YES! Gdańsk

 • Young Electric Summit jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie rozwojem branży energetycznej w Polsce. Wydarzenie organizowane z okazji 20-lecia działalności Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej odbywa się w dniach 21-22 kwietnia.

   

  Pierwszego dnia można było wziąć udział w ogólnodostępnej konferencji pod tytułem „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o energetyce, ale baliście się zapytać”. Podczas dyskusji poruszone zostały tematy związane z wytwarzaniem, kierunkami rozwoju i ogólnie pojętym rynkiem energii.

  Dzień drugi poświęcony jest działalności członków studenckich kół Stowarzyszenia Elektryków Polskich i skierowany tylko do osób zrzeszonych w tej organizacji. Wysłuchają one prelekcji prezesów kół, które wygrały konkurs na najaktywniejsze koło studenckie SEP w Polsce (studenckie Koło SEP PG zajęło w nim drugie miejsce). Odbędą się również wystąpienia nagrodzonych Stypendium Organizacyjnym oraz posiedzenie Studenckiej Rady Koordynacyjnej.

  Projekt YES! Gdańsk został objęty patronatami Prezydenta Miasta Gdańska, Prezesa SEP, Politechniki Gdańskiej, Wydziału Elektrotechniki i Automatyki PG oraz Wydziału Mechanicznego PG. Patroni medialni wydarzenia to portal Energia i My oraz Studenckie Radio SAR Politechniki Gdańskiej.

  Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej przy współpracy z gdańskim oddziałem SEP. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej pg.sep.gda.pl/yes i na fanpage’u facebook.com/YESgdansk.

Galeria zdjęć