Wieczór z Wikipedią na WZiE

Współzałożyciel polskiej Wikipedii prof. Dariusz Jemielniak weźmie udział w kolejnym spotkaniu z cyklu „Wieczór z ekonomią”, które odbędzie się już w najbliższy wtorek, 14 marca. Gość prof. Piotra Dominiaka wygłosi wykład zatytułowany „Wikipedia – największy projekt społeczny w dziejach ludzkości”.

Prof. Jemielniak to pracownik Akademii Leona Koźmińskiego. Specjalizuje się w zarządzaniu wysokimi technologiami, badaniach jakościowych i etnografii organizacji. Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych (m.in. „The New Knowledge Workers”, 2012; „Życie Wirtualnych Dzikich”, 2013). Jego najnowsza książka została przetłumaczona z języka angielskiego na polski przez studenta Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG, Wojciecha Pędzicha.

Początek spotkania o godzinie 18.00 w sali 107.