Wybory uzupełniające rektora PG

Wybory rektora odbędą się 3 czerwca 2019 r. i są przeprowadzane według następującego harmonogramu:

● 16 maja (czwartek) – ogłoszono wstępną listę kandydatów na Rektora PG. Szczegółowe informacje można znaleźć w Komunikacie Uczelnianej Komisji Wyborczej nr 2/2019
● 21 maja (wtorek) – ogłoszenie ostatecznej listy kandydatów na Rektora PG (co najmniej 7 dni przed wyborami)
● 29 maja (środa) – zebranie informacyjne z kandydatami na Rektora PG
● 3 czerwca (poniedziałek) – wybory Rektora PG

W skład Uczelnianej Komisji Wyborczej wchodzą:

● prof. dr hab. inż. Zbigniew Korczewski, prof. zw. PG (Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa) – przewodniczący
● dr hab. inż. Zbigniew Czaja, prof. nadzw. PG (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki)
● dr hab. inż. Jarosław Górski, prof. nadzw. PG (Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska)
● prof. dr hab. inż. Bożena Zabiegała, prof. zw. PG (Wydział Chemiczny)
● radca prawny Wanda Wierzchowska-Trusiłło (administracja centralna)
● inż. Marta Rutkowska (Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej)
● mgr inż. Paweł Wielgat (Samorząd Doktorantów Politechniki Gdańskiej)
● mgr Justyna Stefaniak (Biuro Rektora) – sekretarz UKW

Uruchomiona została specjalna witryna internetowa z aktualizowanymi informacjami dotyczącymi wyborów [tutaj].