Wykład otwarty profesora Jerzego Buzka

„Przyszłość polskich studentów w Europie i na świecie” będzie tematem wystąpienia, które w piątek, 18 maja prof. Jerzy Buzek wygłosi na Wydziale Zarządzania i Ekonomii (WZiE) Politechniki Gdańskiej.

Wykład odbędzie się o godzinie 13.00 w auli 007 budynku WZiE PG. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc – ograniczona. Po wystąpieniu słuchacze będą mogli zadawać profesorowi pytania. Wykładowi towarzyszyć będzie przegląd działalności naukowej kół Politechniki Gdańskiej, które zaprezentują swój dorobek w holu Wydziału Zarządzania i Ekonomii.

Prof. Jerzy Buzek to polski polityk i chemik, poseł na Sejm III kadencji oraz prezes Rady Ministrów w latach 1997–2001. Od 2004 roku jest posłem do Parlamentu Europejskiego, a w latach 2009–2012 sprawował funkcję przewodniczącego tej instytucji.

Na wykład zapraszają Uczelniana Organizacja Studencka „Horyzonty” oraz Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej.