Zajęcia uzupełniające z chemii

• Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej organizuje zajęcia uzupełniające dla studentów przyjętych na I rok studiów. Będą się one odbywać od 28 sierpnia do 8 września i potrwają 30 godzin.

Podczas kursu poruszone zostaną tematy takie jak równania chemiczne, stechiometria wzorów chemicznych, równowagi w roztworach oraz termochemia. Cena zajęć wynosi 200 zł. Ich uczestnicy mogą liczyć na zakwaterowanie w domu studenckim Politechniki Gdańskiej (DS nr 2) w cenie 30 zł za dobę. Zainteresowani powinni wysłać wiadomość zawierającą swoje imię i nazwisko, potwierdzenie wpłaty oraz informację o tym, czy chce się skorzystać z noclegu na adres joanna.rozga@pg.edu.pl. Zgłoszenia bez potwierdzenia wpłaty nie będą brane pod uwagę. Opłatę należy przelać na konto nr 88 1090 1098 0000 0001 2151 3189 (BZ WBK) z dopiskiem „Zajęcia uzupełniające z chemii”. Zapisy trwają do 22 sierpnia.