Zapraszamy na Inżynierskie Targi Pracy

Aż 65 firm oferujących praktyki i staże dla studentów uczestniczyć będzie w Inżynierskich Targach Pracy 2018. Odbędą się one 7–8 marca w godzinach od 9.00 do 15.00 na dziedzińcach Heweliusza i Fahrenheita w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej.

Inżynierskie Targi Pracy pomagają studentom w wyborze ścieżki rozwoju, pozwalają na pierwszy poważny kontakt z pracodawcą oraz ułatwiają podjęcie ważnych decyzji dotyczących zatrudnienia. Firmie natomiast dają możliwość zaprezentowania swojej oferty studentom i absolwentom trójmiejskich uczelni oraz szansę na pozyskanie profesjonalnych pracowników o wysokich kwalifikacjach. To jeden z największych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk we współpracy z Biurem Karier Politechniki Gdańskiej.

Dodatkowe atrakcje stanowić będą towarzyszące targom warsztaty oraz możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia i skonsultowania swojego CV ze specjalistami od rekrutacji. Odbędzie się także plebiscyt, w którym studenci wybiorą najlepszych wystawców oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Alternatywą dla osób, które nie będą mogły spędzić zbyt wiele czasu na targach będzie jobwall, czyli tablica z wywieszonymi ofertami pracy.

Więcej informacji można znaleźć na stronach:
itp.gdansk.pl
facebook.com/ITP.PG