Zmieniaj świat razem z nami! Studiuj na Politechnice Gdańskiej

Kandydaci na studia na nowy rok akademicki 2019/2020 mają czas na rejestrację już tylko do 7 lipca! Masz pomysł, który może zmienić świat? Zrealizuj go na Politechnice Gdańskiej. Zacznij już w trakcie studiów!

To na naszej uczelni powstają wynalazki, które są wykorzystywane w Polsce i na świecie. Wynalazki dla ludzi. Zapewnimy ci dostęp do eksperckiej wiedzy, nowoczesnych technologii i infrastruktury [zobacz FILM].

Politechnika Gdańska od lat realizuje ważne projekty badawcze: Cyber Oko, czyli system komunikacji za pomocą oczu, Ostemax 70 Comfort - ekologiczny i tani lek na osteoporozę, biodegradowalne tworzywo - alternatywa dla wszechobecnego plastiku, diamentowy czujnik do wykrywania grypy, hydrożele chitozanowe ChitoVelum PRO uznane za Polski Produkt Przyszłości 2019 czy systemy głębinowe „Głuptak” i „Morświn” wykorzystywane podczas morskich misji NATO - to tylko niektóre z nich. Chcesz dowiedzieć się więcej o wynikach badań naukowych prowadzonych na Politechnice Gdańskiej? Zajrzyj na portal MOST Wiedzy.

Zmieniaj świat razem z nami! Już w trakcie studiów

Kandydaci na studia stacjonarne pierwszego stopnia na Politechnice Gdańskiej mogą wybierać spośród 34 kierunków studiów, w tym 4 kierunków międzywydziałowych (energetyka, inżynieria biomedyczna, inżynieria danych, inżynieria materiałowa), 2 kierunków międzyuczelnianych (chemia budowlana, inżynieria mechaniczno-medyczna), a także 5 kierunków i specjalności w języku angielskim. Więcej o ofercie

Potrzebujesz więcej informacji nt. zasad rekrutacji, wymaganych dokumentów, harmonogram rekrutacji? – zajrzyj tutaj.

Masz pytania? Zebraliśmy dla Was odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają kandydaci. Znajdziecie je tutaj.

UWAGA WAŻNE!:

• Kandydaci mają czas na rejestrację do 7 lipca (na kierunku Architektura rejestracja zakończyła się 31 maja)

• Nabór na studia niestacjonarne I stopnia oraz studia II stopnia (stacjonarne I i II stopnia) potrwa do 19 lipca.

• Wyniki rekrutacji zostaną opublikowane na kontach rekrutacyjnych kandydatów 24 lipca, o godz. 15.