Dostęp do nowego serwisu Legimi | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-06-13

Dostęp do nowego serwisu Legimi

Logo serwisu Legimi na tle półki z książkami

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników Biblioteki Politechniki Gdańskiej, w czerwcu uruchamiamy nową usługę – darmowy dostęp do serwisu Legimi, gdzie można wypożyczać e-booki, audiobooki i synchrobooki. Każdy czytelnik Biblioteki PG z aktywnym kontem bibliotecznym może otrzymać aktywacyjny kod, dający dostęp do Legimi.

W ofercie serwisu znajduje się głównie literatura piękna - kryminały, fantastyka, powieści obyczajowe, romanse, książki dla dzieci i młodzieży, a także literatura faktu, poradniki, książki do nauki języków obcych i wiele, wiele innych. Ta szeroka oferta będzie idealnym uzupełnieniem lektur na nadchodzące wakacje!

Dzięki uruchomieniu usługi, korzystanie z oferty Biblioteki PG staje się jeszcze bardziej nowoczesne, komfortowe, różnorodne, odpowiadające różnym potrzebom akademickiej społeczności. Zachęcamy do wypożyczania!

Jak można skorzystać z Legimi?
  1. Prześlij zgłoszenie na adres: eresources.bpg@pg.edu.pl w celu uzyskania kodu dostępu.
  2. Po zweryfikowaniu konta bibliotecznego, otrzymasz jeden kod dostępu, który należy aktywować w ciągu 30 dni.
  3. Wpisz otrzymany kod i zaakceptuj regulamin na dedykowanej stronie: https://www.legimi.pl/biblioteka_pg/ lub przez katalog online.
  4. Następnie załóż konto na Legimi lub zaloguj się jeśli już je posiadasz. Przy zakładaniu konta należy podać nazwę użytkownika, adres e-mail (rekomendowany w domenie @pg.edu.pl) i hasło.

Usługa będzie aktywna przez 3 miesiące lub do wyczerpania zakupionego pakietu stron. Jeśli po tym czasie nadal chcesz korzystać z usługi, zgłoś się po kolejny kod. Aby w komfortowy sposób korzystać z oferty, polecamy użytkownikom pobranie bezpłatnej aplikacji Legimi dostępnej na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.

765 wyświetleń