Dostęp testowy do serwisu Wisdom.ai

Wizdom.ai to platforma mająca za zadanie pomóc naukowcom obserwować najnowsze trendy oraz najistotniejsze obecnie tematy badawcze w dyscyplinach naukowych, w których działają. Serwis umożliwia również zlokalizowanie innych badaczy oraz instytucji przodujących w danej dziedzinie, z którymi można nawiązać współpracę, pomaga również analizować granty oraz identyfikować potencjalnych fundatorów. Co więcej, wizdom.ai pozwala na tworzenie wizualizacji dotyczących dorobku poszczególnych osób, jednostek naukowych a także całych krajów.

Wizdom.ai pobiera informacje z wielu różnych źródeł m.in. PubMed, DOAJ czy Crossref i używa różnorodnych narzędzi opartych na sztucznej inteligencji do ich analizy.

Wisdom.ai udostępnia również przestrzeń dyskową, którą można wykorzystać na istotne pliki, którymi można dzielić się z innymi użytkownikami serwisu, posiada również wbudowany menedżer bibliografii, do którego można importować informacje z innych tego typu programów, a także szukać publikacji online przy użyciu tytułu, nazwiska autora bądź numeru DOI.

Dostęp do bazy potrwa do 19 października. W celu skorzystania z serwisu Wizdom.ai należy przesłać wiadomość na mail bazy.bpg@pg.edu.pl. Wkrótce otrzymają Państwo drogą mailową zaproszenie do założenia konta w Wizdom.ai

Blog wizdom.ai

Pomoc