Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym «Moje ulubione miejsce do czytania».

Drodzy Studenci PG! Przed Wami wyzwanie! Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym z ciekawymi nagrodami! Jaki to konkurs? To proste! Zrób zdjęcie i pokaż nam, jak i gdzie najbardziej lubisz czytać! Czy jest to Twój ulubiony fotel, parapet nad ciepłym kaloryferem, stolik w holu Biblioteki, a może lubisz zaszyć się pomiędzy regałami? Być może Twoje ulubione miejsce to czytelnia wydziałowa, a może po prostu lubisz wpadać do nas po odbiór książek? Podziel się fragmentem swojej wizyty i fragmentem tej przestrzeni! Pamiętaj, niekoniecznie musi to być zdjęcie z Twoim wizerunkiem. Po prostu zaaranżuj ciekawie otaczającą Cię rzeczywistość i pokaż jak i gdzie czytasz! Nagrody są w zasięgu Twojego obiektywu!;)

Regulamin konkursu [więcej]