Budżet Obywatelski Politechniki Gdańskiej | IV edycja

Ruszyła czwarta edycja Budżetu Obywatelskiego Politechniki Gdańskiej. Każdy pracownik i student Politechniki Gdańskiej może złożyć propozycję projektu, na który będą mogli głosować odpowiednio wszyscy pracownicy i wszyscy studenci PG.

formularz

Podobnie jak w latach poprzednich, w nowej edycji BO PG 350 tys. zł będzie stanowić budżet na realizację projektów pracowniczych, a 150 tys. zł na realizację projektów studenckich. Zasady dotyczące budżetu obywatelskiego zostały określone w jego Regulaminie.

Harmonogram Budżetu Obywatelskiego Politechniki Gdańskiej 2020:

• 23 października, od godz. 9.00 – rozpoczęcie przyjmowania propozycji projektów
  • 6 listopada, do godz. 12.00 – zakończenie przyjmowania propozycji projektów
  • 20 listopada, po godz. 12.00 – ogłoszenie wstępnej listy projektów przeznaczonych do głosowania
  • 27 listopada, od godz. 0.00 – rozpoczęcie głosowania
  • 4 grudnia, do godz. 23.59 – zakończenie głosowania
  • 11 grudnia, po godz. 12.00 – ogłoszenie listy rankingowej projektów
  • 18 grudnia, do godz. 12.00 – termin składania pisemnych odwołań
  • 8 stycznia, po godz. 12.00 – ogłoszenie ostatecznej listy projektów do realizacji
  • styczeń-grudzień 2020 – realizacja zwycięskich projektów