Dostęp testowy do bazy JOVE

JoVE czyli Journal of Visualized Experiments to założone w 2006 r. czasopismo w formacie video, które publikuje video-artykuły podlegające procesowi peer-review i którego Journal Impact Factor 2018 wynosi 1.108. Zakres tematyczny czasopisma obejmuje zagadnienia z dziedzin chemii, fizyki, inżynierii, biologii, bioinżynierii, psychologii, farmakologii oraz nauk biomedycznych. Artykuły obejmują pliki pdf z zapisem doświadczeń, eksperymentów i prezentacji/wykładów oraz oraz nakręcone na ich podstawie materiały filmowe. Baza zawiera obecnie ponad 11.000 recenzowanych video-artykułów.

JoVE to również moduł Science Education, zawierający szereg filmów, które mogą zostać wykorzystane podczas zajęć dydaktycznych ze studentami. Materiały szkoleniowe obejmują m.in. filmy z zakresu biologii, fizyki, inżynierii czy też technik laboratoryjnych.

DOSTĘP TESTOWY | do 12 marca

WEJŚCIE | sieć PG i zdalnie przez system HAN