Grudniowe szkolenia online od Clarivate Analytics

Zapraszamy na serię szkoleń internetowych  Research. Smarter. a także cykl Akademia Web of Science i InCites.
Eksperci firmy Clarivate Analytics zaprezentują narzędzia bazy Web of Science oraz pokażą, jak poruszać się po naszych zasobach i wyszukiwać informacje.
Wszystkie szkolenia odbędą się w języku polskim, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Inteligentne wskaźniki: Potrzeba odpowiedzialnego korzystania z metryk badawczych
Ocena badań jest w coraz większym stopniu prowadzona z wykorzystaniem metodyki bibliometrycznej i analizy cytowań. Dowiedz się, w jaki sposób InCites wspiera kompleksową klasę zaawansowanych wskaźników bibliometrycznych i odpowiedzialną ocenę badań.

17 grudnia 2019, godz. 10:00-10:45 CET

Gorące nowości z Web of Science Group
Zobacz, co nowego w Web of Science, aby uzyskać wsparcie w pracy badawczej. Dowiedz się więcej o nowych rekordach autorów Author Records, ujednoliconych nazwach instytucji finansujących badania, nowym systemie powiadomień lub wskaźnikach Open Access, które są dostępnych już w InCites.

18 grudnia 2019, godz. 13:00-13:45 CET

Selekcja materiałów konferencyjnych do bazy Web of Science Core Collection
Czy organizator konferencji może zagwarantować uczestnikom umieszczenie publikacji w bazie Web of Science Core Collection? Jak dobierane są konferencje do bazy? Poznaj odpowiedzi na te i na inne pytania w czasie szkolenia!

11 grudnia 2019, godz. 9:00-10:00 CET

12 grudnia 2019, godz. 13:00-14:00 CET

Selekcja książek do bazy Web of Science Core Collection
Jakie kryteria muszą spełniać książki, żeby zostały włączone do bazy Web of Science Core Collection? Kto ma prawo zgłosić książkę? Weź udział w szkoleniu, aby poznać odpowiedzi!

12 grudnia 2019, godz. 9:00-10:00 CET

13 grudnia 2019, godz. 11:00-12:00 CET

Web of Science - baza MEDLINE
Jak wyszukiwać publikacje w bazie Medline na platformie Web of Science? Poznaj zalety korzystania z tej bazy na platformie!

12 grudnia 2019, godz. 11:00-12:00 CET

3 grudnia 2019, godz. 9:00-10:00 CET