Książkomat w Bibliotece PG

Z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy nową ofertę skierowaną do naszych użytkowników. Jest nią opcja odbioru książek w urządzaniu samoobsługowym znajdującym się po prawej stronie przed wejściem do Biblioteki Głównej. Zamówienia składane w katalogu online realizowane są z lokalizacji w Bibliotece Głównej (Magazyn i Hol). Książkomat pozwala odebrać potrzebną literaturę bez kontaktu z pracownikiem. Potrzebna jest do tego jedynie legitymacja studencka (ELS) lub karta biblioteczna z kodem kreskowym.

Po otrzymaniu maila informującego o statusie książek Do odbioru, użytkownik ma 48 godzin na wyjęcie zamówienia z książkomatu. Składając zamówienie, prosimy pamiętać o limitach wypożyczeń. Książkomat nie pozwoli wypożyczyć większej ilości książek, niż dopuszcza system, czyli np. student nie wypożyczy więcej niż 10 książek. W takiej sytuacji można przed podejściem do książkomatu zwrócić kilka książek w zwrotni.

W przypadku pytań, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 347 15 00 lub adresem e-mail wypozyczalnia.bpg@pg.edu.pl, czytelnia.bpg@pg.edu.pl.