Książkomat w Bibliotece PG

Zamówienia na książki z Biblioteki Głównej.
Odbiór w KSIĄŻKOMACIE lub WYPOŻYCZALNI.

Żeby wypożyczyć książkę, wystarczy:

• zalogować się na swoje konto w katalogu bibliotecznym
  • odnaleźć potrzebną książkę z lokalizacją Magazyn Biblioteki
  • kliknąć „Zamów” i wybrać książkomat lub wypożyczalnię jako miejsce odbioru

Wybór miejsca odbioru Wypożyczalnia gwarantuje szybki odbiór. E-mail informujący o możliwości odbioru zamawiający powinien otrzymać po maksymalnie 3 godzinach od złożenia zamówienia. Książki zamówione do Wypożyczalni można odebrać w godzinach pracy Biblioteki.

Wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco, jednak oczekiwanie na odbiór z książkomatu może trwać nieco dłużej. Książkę można odebrać z książkomatu po otrzymaniu powiadomienia na przypisany do konta bibliotecznego adres e-mail. Po otrzymaniu maila, książkę należy odebrać z książkomatu w ciągu 48 godzin. Do odbioru książek niezbędna jest jedynie legitymacja studencka (ELS) bądź karta biblioteczna z kodem kreskowym.

Książkomat znajduje się po prawej stronie przed wejściem do Biblioteki Głównej. Jest czynny w godzinach otwarcia Gmachu Głównego (06.00-21.30).

Prosimy nie zapomnieć o dezynfekcji rąk. Przy książkomacie znajduje się płyn do dezynfekcji.

Zwrotów książek można dokonywać poprzez wrzutnię. Wrzutnia znajduje się po lewej stronie przed wejściem do Biblioteki Głównej. Jest czynna w godzinach otwarcia Gmachu Głównego (06.00-21.30).

W semestrze letnim Biblioteka Główna jest otwarta w godzinach 09.00-18.00. W razie pytań związanych z książkomatem, pracownicy Biblioteki są w tym czasie do Państwa dyspozycji.

Jesteśmy również dostępni pod numerem telefonu: +48 58 347 15 00 lub pod adresami e-mail: wypozyczalnia.bpg@pg.edu.pl, czytelnia.bpg@pg.edu.pl.

Zachęcamy także do kontaktu z filiami Biblioteki Politechniki Gdańskiej na poszczególnych wydziałach. Wypożyczają książki w sposób tradycyjny, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.