Marcowe szkolenia online od Clarivate Analytics

Zapraszamy na kolejną edycję szkoleń internetowych Akademia Web of Science. Eksperci z Clarivate Analytics pokażą Państwu krok po kroku, jak poruszać się po zasobach i wyszukiwać informacje, aby w pełni wykorzystać potencjał platformy Web of Science.

Wszystkie szkolenia odbędą się w języku polskim, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Prosimy o rejestrację przy użyciu służbowego adresu e-mail.

Jak poprawić brakujące cytowania i błędy w rekordach w Web of Science?
Dowiedz się, jak zgłosić poprawki do rekordów Web of Science i usunąć warianty cytowań, co może istotnie wpłynąć na wartość indeksu h dla autora.

22 marca 2021, godz. 10:00

Jak dobrze zaprezentować swoją pracę i dorobek naukowy
Chcesz poprawić swój profil w przypadku ubiegania się o awans, staż lub fundusze? Dołącz do naszego seminarium internetowego, aby dowiedzieć się, jak budować w sieci swoją tożsamość naukową, zaprezentować swoją pracę i wykazać wpływ swoich badań, aby zostać zauważonym przez oceniających.

23 marca 2021, godz. 10:00

Jak wyszukać publikacje do oceny dorobku?
Zobacz, jak zebrać pełen dorobek autora do ewaluacji wykorzystując wyszukiwanie autorskie, Rekord Autora, profil Publons, a także sprawdzić brakujące cytowania.

24 marca 2021, godz. 10:00

Profile autorskie w Web of Science i Publons krok po kroku
Dowiedz się jak sprawnie przejąć swój profil autora w Web of Science i jak zarządzać w nim poprzez Publons, dzięki czemu zagregujesz dane o publikacjach i recenzjach w jednym widocznym miejscu.

25 marca 2021, godz. 11:00

Integracja danych Web of Science
Dołącz do naszego seminarium, aby dowiedzieć się, jak możesz wzmocnić i wzbogacić możliwości analizy i oceny swojej instytucji. Dowiedz się wszystkiego o metadanych Web of Science z XML i API, danych niestandardowych i integracji VIVO, które mogą wspierać Twój system zarządzania wynikami badań.

26 lutego 2021, godz. 11:00