Rejestracja na Pomorską Konferencję Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science

Zapraszamy do rejestracji na trzecią edycję Pomorskiej Konferencji Open Science organizowanej przez Bibliotekę Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej. Konferencja będzie miała miejsce na Politechnice Gdańskiej w dniach 09-10.10.2019 r. i odbędzie się w tym roku pod hasłem Otwarte Dane Dla Nauki i Społeczeństwa.
 
Zapraszamy również do rejestracji na międzynarodowe warsztaty z cyklu Focus on Open Science, które odbędą się 08.10.2019 r.. Warsztaty skupią się na zagadnieniach związanych z Otwartą Nauką, przede wszystkim na wyzwaniach, jakie stawia wdrożenie w Europie Planu S. Przedstawione zostanie także pojęcie Obywatelskiej Nauki. Warsztaty zostaną przeprowadzone w języku angielskim.
Szczegóły warsztatów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie wydarzenia.

 

Konferencja współfinansowana jest z projektu „MOST DANYCH – Multidyscyplinarny Otwarty System Transferu Wiedzy – etap II: Open Research Data”,
współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.