Ruszyła rejestracja na warsztaty Focus on Open Science: Chapter XIX Gdańsk

Zapraszamy do rejestracji na międzynarodowe warsztaty z cyklu Focus na Open Science, które odbędą się 08.10.2019 r. w Gdańsku. Warsztaty skupią się na zagadnieniach związanych z Otwartą Nauką, przede wszystkim na wyzwaniach, jakie stawia wdrożenie w Europie Planu S. Przedstawione zostanie także pojęcie Obywatelskiej Nauki. Warsztaty zostaną przeprowadzone w języku angielskim, a prelegentami będą przedstawiciele europejskich uczelni, organizacji oraz wydawców.

Szczegóły warsztatów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://www.focusopenscience.org/book/19gdansk-1/

Warsztaty Focus on Open Science będą poprzedzały III POMORSKĄ KONFERENCJĘ OPEN SCIENCE OTWARTE DANE DLA NAUKI I SPOŁECZEŃSTWA zorganizowaną przez Biblioteka Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Usług Informatycznych Politechniki Gdańskiej. Konferencja odbędzie się w Audytorium nr 2 w Budynku B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki oraz w Pracowniach Multimedialnych Budynku NanoB/CNMiKnO na terenie Kampusu PG w dn. 09-10.10.2019 r. Więcej informacji o Konferencji oraz rejestracja znajduje się na stronie: https://pg.edu.pl/pkos.