Szkolenia online od Clarivate Analytics

Zapraszamy na kolejną edycję szkoleń internetowych Akademia Web of Science. Eksperci z Clarivate Analytics pokażą Państwu krok po kroku, jak poruszać się po zasobach i wyszukiwać informacje, aby w pełni wykorzystać potencjał platformy Web of Science.

Wszystkie szkolenia odbędą się w języku polskim, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Prosimy o rejestrację przy użyciu służbowego adresu e-mail.

Nowa platforma Web of Science - aktualizacja o wprowadzanych ulepszeniach
Nowa platforma Web of Science jest rozbudowywana przez cały czas, przygotowując się do przejścia tego lata. Dołącz do sesji, podczas której nasi konsultanci ds. rozwiązań pokażą najnowsze funkcje i zapowiedzą nadchodzące zmiany.

22 lutego 2021, godz. 11:00

Widoczność i analiza Open Access w Web of Science i InCites
Dołącz do naszego zespołu ekspertów w tej sesji, podczas której pokażemy, jak odkrywać i analizować publikacje Open Access w Web of Science i na platformie InCites.

23 lutego 2021, godz. 11:00

Web of Science - baza patentów Derwent Innovations Index
Podczas tej sesji nasi specjaliści pokażą Państwu, w jaki sposób Derwent Innovations Index (DII) ułatwia szybkie i precyzyjne wyszukiwanie patentów, pozwalając na prowadzenie poszukiwań patentowych i cytowań dla różnych typów wynalazków inżynieryjnych.

24 lutego 2021, godz. 11:00

Web of Science - Current Contents Connect
Chcesz pozostać na czasie z aktualnym stanem wiedzy w Twojej dziedzinie? Weź udział w sesji dotyczącej bazy Current Contents Connect i dowiedz się jak:
przeglądać czasopisma według dyscyplin
sprawdzić kompletny spis treści danego wydania
utworzyć automatyczne powiadomienia o nowych wydaniach Twoich ulubionych czasopism

25 lutego 2021, godz. 10:00

Analiza trendów w InCites - jak stworzyć raport z uwzględnieniem poszczególnych lat
Jak odwzorować dane w kontekście czasowym? Jak zmieniają się wartości w latach? Kiedy wystąpiła największa produktywność publikacyjna, a kiedy odegrał się największy wpływ naukowy? Narzędzie InCites Benchmarking & Analytics pozwala w przejrzysty i łatwy sposób przedstawić wyniki analiz w tym zakresie, konstruując zwarte raporty z możliwością eksportu danych.

26 lutego 2021, godz. 11:00