KALENDARIUM 2020

CESAER

• Wraz z rozpoczęciem 2020 roku nastąpiła zmiana na stanowisku Przewodniczącego CESAER. Sir Jima McDonalda zastąpuje Rik van de Walle
  • Opublikowano dokument autorstwa Alderta Kampa zatytułowany Science and Technology Education for XXI century Europe: https://www.cesaer.org/content/5-operations/2019/20191218-discussion-paper-st-education.pdf
  • CESAER dołącza do organizowanego przez Komisję Europejską #EUvsVirus Pan-European Hackaton, który odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia i ma na celu zebranie najlepszych praktyk walki z koronawirusem i poszukiwania rozwiązań dla problemów, które generuje w służbie zdrowia, gospodarce, społeczeństwie czy pracy i nauce zdalnej. Zgłoszenia indywidualne i zespołowe przyjmowane są do 19 kwietnia. Więcej informacji.
  • Opublikowany został raport CESAER za rok 2019. Pełny tekst raportu Building the Strong and United Voice of Universities of Science and Technology in Europe dostępny jest tutaj. Opisuje ciągły rozwój organizacji, działanie na rzecz społeczności uczelni technicznych w Europie.
  • 14-16 października 2020 - CESAER Annual Meetings odbędzie się w Lund University. W ramach wydarzenia planowane są warsztaty, konferencja, spotkania zarządu.

COAR

CODATA