dr Anna Wałek
Dyrektor Biblioteki PG
mgr Sylwia Baranowska
Bibliotekarz
Gmach Główny, 3
(58) 347 18 57
mgr Maria Baturo-Napierała
Starszy bibliotekarz
Gmach Główny , Filia na Wydziale Architektury, pokój 407
(58) 347 13 77
mgr Iwona Białkowska
Starszy bibliotekarz
Centrum Nanotechnologii A, 2/13
(58) 348 66 25
mgr Joanna Błasiok
Bibliotekarz
mgr Katarzyna Błaszkowska
Starszy bibliotekarz
Gmach Główny, 100
58 347 10 79
mgr Tytus Caban
Specjalista
Gmach Główny pokój 71
(58) 347 24 60
mgr Iwona Cywińska-Suska
Kustosz
Gmach Główny pokój 72
(58) 347 13 99
mgr Dagmara Czaja
Starszy bibliotekarz
Gmach Główny pokój 52
(58) 347 14 54
mgr Danuta Czajkowska
Samodzielny informatyk
Gmach B pokój 204
(58) 347 11 05
mgr Joanna Dołęga
Młodszy bibliotekarz
Centrum Nanotechnologii A, 2/13
+48 58 348 66 25
mgr Irena Gereluk
Samodzielny referent administracyjno-ekonomiczny
Gmach Główny pokój 100/2
(58) 347 25 75, (58) 347 27 58
mgr Olga Gumińska
Kustosz
Budynek Wydziału Zarządzania i Ekonomii Filia na Wydziale ZiE, pokój 415
(58) 347 25 45
mgr Jolanta Jackowicz-Korczyńska
Kustosz
Gmach Główny pokój 72
(58) 347 13 99
mgr Lucyna Janicka
Kustosz
Gmach Główny , Filia na Wydziale Architektury, pokój 407
(58) 347 13 77
mgr Alicja Jaroszuk-Antoniewska
Kustosz
Gmach B pokój 204
(58) 347 11 05
mgr Magdalena Jaszcza
Bibliotekarz
Gmach Główny, 465
(58) 347 17 91
Barbara Jasińska
Bibliotekarz
Budynek Wydziału Zarządzania i Ekonomii Filia na Wydziale ZiE, pokój 415
(58) 347 25 45
mgr Maria Jęczewska
Młodszy bibliotekarz
Gmach Główny, 100
(58) 347 15 00
mgr Maria Kamińska
Kustosz
Gmach Główny pokój BG 3
(58) 347 18 57
Barbara Kik
Bibliotekarz
Gmach Główny, 73/3
(58) 347 17 34
mgr Kamila Kokot
Bibliotekarz
Gmach Główny, 71
(58) 347 24 60
mgr inż. Konrad Konke
Starszy bibliotekarz
Budynek Wydziału Mechanicznego , Filia na Wydziale Mechanicznym, pokój 300
(58) 347 12 05
lic. Dariusz Kortas
Bibliotekarz
Gmach Główny, 465
(58) 347 17 91
mgr Maja Kossowska
Kustosz
Gmach Główny pokój 52
(58) 347 26 40
mgr Anna Kowalska
Starszy bibliotekarz
Budynek B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, NE 050, 054
(58) 347 21 55
mgr Piotr Krajewski
Starszy bibliotekarz
mgr Marzena Lachowska
Kustosz
Gmach Główny pokój 52
(58) 347 14 54
mgr Agnieszka Leszczewicz
Starszy bibliotekarz
Budynek A Wydziału Elektrotechniki i Automatyki, EM-109
(58) 347 10 68
lic. Paulina Lipka-Flizikowska
Bibliotekarz
Gmach Główny pokój 100/7
(58) 347 11 99
Wanda Makowska
Samodzielny technik
Gmach Główny pokój 71
(58) 347 12 99
mgr Żaneta Masłowska
Młodszy bibliotekarz
Gmach Główny, 72
(58) 347-26-40
mgr Monika Michalak
Specjalista
Ewa Niedzielska
Magazynier biblioteczny
Gmach Główny, 100
(58) 347 15 00
mgr Ewa Ogozeja
Starszy bibliotekarz
Gmach Główny pokój 72
(58) 347 13 99
Mirosław Opolski
Starszy technik
Gmach Główny pokój 71
(58) 347 24 60
Justyna Otulakowska
Bibliotekarz
dr Witold Parteka
Główny specjalista
Gmach Główny pokój 464
(58) 347 29 95
mgr Anna Piesik
Bibliotekarz
Gmach Główny, 100/3
(58) 347 10 79
mgr Krystyna Rasińska-Bonca
Kustosz
Budynek Wydziału Mechanicznego , Filia na Wydziale Mechanicznym, pokój 300
(58) 347 12 05
mgr Jacek Sikora
Starszy bibliotekarz
Budynek Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa , Filia na Wydziale OiO, pokój 309
(58) 347 17 99
mgr Anna Sobala
Bibliotekarz
Budynek B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, NE 050, 054
(58) 347 21 55
dr inż. Magdalena Stankevic
Starszy bibliotekarz
Centrum Nanotechnologii A, 2/13
+48 58 348 66 25
Jacek Stanowski
Bibliotekarz
Gmach Główny Magazyn BG, pokój 77
(58) 347 10 79
mgr Jolanta Podlecka
Bibliotekarz
Gmach Główny pokój 73/3
(58) 347 27 14
Waldemar Szaraniec
Bibliotekarz
Budynek Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa , Filia na Wydziale OiO, pokój 309
(58) 347 17 99
Robert Szczodruch
Specjalista informatyk
Gmach Główny, 71
58 347 10 99, 664-164-473
Magdalena Szuflita-Żurawska
Starszy bibliotekarz
Gmach Główny pokój 100/7
(58) 347 11 99
Bożena Szuszkowska
Samodzielny referent ekonomiczny
Gmach Główny pokój 100/2
(58) 347 27 58
mgr Urszula Szybowska
Kustosz
Gmach Główny, 100/7
(58) 347 11 99
mgr Anna Szymańska
Bibliotekarz
Gmach Główny pokój 71
(58) 347 24 60
mgr Agnieszka Szymik
Bibliotekarz
Gmach Główny, 100/6
(58) 347 11 99
Aleksandra Tkaczuk
Starszy bibliotekarz
Gmach Główny , Czytelnia Ogólna, pokój 100/3
(58) 347 10 79
mgr Alicja Toboła
Bibliotekarz
Budynek Centrum Nanotechnologii pokój 2/13
(58) 348 66 25
mgr Janusz Waluszko
Starszy bibliotekarz
Gmach Główny pokój 100/7
(58) 347 25 74, (58) 347 11 99
mgr Leszek Waszkiewicz
Specjalista inżynieryjno-techniczny
Gmach B, 205
(58) 347 14 45
mgr Natalia Wysmyk
Kierownik Sekcji Gromadz.i Oprac.Zbiorów Tradycyjn
mgr Barbara Ząbczyk-Chmielewska
Kustosz
Gmach Główny pokój 464
(58) 347 29 95
dr Anna Zygma
Specjalista
Gmach Główny, 100/1
(58) 347 25 75, (58) 347 27 58