Warsztaty z prawa autorskiego w kontekście danych wtórnych | Politechnika Gdańska

Treść strony

Warsztaty z prawa autorskiego w kontekście danych wtórnych

24 - 25 Styczeń 2022

W dniach 24-25 stycznia 2022 r. w godz. 1000-1330 odbędzie się szkolenie online na temat prawa autorskiego w danych wtórnych. Warsztaty będą prowadzone przez członków Social Sciences & Humanities Open Cloud (SSHOC). W trakcie tego dwudniowego szkolenia (wykłady, ćwiczenia i dyskusje), uczestnicy dowiedzą się  m.in. co należy brać pod uwagę podczas tworzenia, wykorzystywania i udostępniania danych. Język warsztatów: angielski.

Warsztaty są adresowane dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę o prawie autorskim w kontekście tworzenia, udostępniania i wykorzystywania danych badawczych.

Warsztaty są bezpłatne. Rejestracja obowiązkowa (liczba uczestników jest ograniczona).
Rejestracja  Więcej informacji