"Uwaga! Inżynier w drodze!" - cykl webinarów - Budimex

 

Koło Naukowe Inżynierii Lądowej i Kolejowej KoDiK oraz Biuro Karier PG zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu online realizowanego w ramach cyklu wydarzeń - „Uwaga! Inżynier w drodze!”.

Firma 

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jest również rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. 

Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno–usługowe, Budimex koncentruje się na rynku polskim. Będąc generalnym wykonawcą, oferuje usługi w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększa swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Temat: Budownictwo drogowe w Budimex- budowa drogi S6.Przedstawienie oferty praktyk 2021 r.

Data: 28 kwietnia 2021r.

Godzina: 10:00 - 11:30

 

Rejestracja
Ilość miejsc na spotkania jest ograniczona, dlatego już teraz zarezerwuj miejsce dla siebie! Wystarczy założyć konto/ zalogować się na platformie Career Center i zarejestrować na wydarzenie. Po rejestracji, przed wydarzeniem, na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link
z zaproszeniem na spotkanie. Połączenie będzie realizowane przez platformę MS Teams.

Spotkanie będzie prowadzone w języku  polskim.